Ulubione kwiaty.

76b38c6a148b24d40aafde65d80d37d8Wiosna, to zdecydowanie jedna z moich ulubionych pór roku. Uwielbiam wiosnę między innymi za konwalie, które pięknie pachną wtedy w mieszkaniu, ale też za to, że pomału dostępne stają się słoneczniki, które są moimi ulubionymi kwiatami. A Wy macie ulubione kwiaty kwitnące wiosną?

P.W.

Zastanawiam się jak bardzo wiosenna aura udziela się mieszkańcom Radomia? Spotkania rodzinne czy ze znajomymi z okazji urodzin, imienin czy bez żadnej okazji. Kiedy pogoda dopisuje, świeci słońce i jest ciepło my sami lepiej funkcjonujemy! Pod każdym względem jesteśmy bardziej kreatywni. Również z większą pomysłowością robimy naszym bliskim niespodzianki czy to kwiatowe czy te słodziutkie.

czekoladki E.K.

Trwały upominek – storczyk

trwały_upominek_storczykStorczyki doniczkowe cieszą się dużym powodzeniem, szczególnie jeśli chodzi o kwiaty na prezent. Taki podarunek jest gwarancją trwałości, ponieważ storczyki są kwiatami, które będą długo cieszyć obdarowaną osobę. To idealny pomysł na prezent dla osób, które uważają bukiety z kwiatów ciętych za nietrwałe i krótko żywotne. Storczyk z przybraniem umieszczony w ceramicznej doniczce możesz zamówić w oddziale Kwiatowej Przesyłki w Radomiu, a do prezentu możesz dołączyć bilecik z własnymi życzeniami!

 

P.K.

Witaminowy prezent

witaminowy_prezentChcesz wysłać bliskiej osobie oryginalny prezent na urodziny, imieniny lub inną wyjątkową okazję? Kwiatowa Przesyłka przygotowała w swojej nowej ofercie wiele ciekawych i nieszablonowych pomysłów na wyjątkowy podarunek! Zamów wypełniony witaminami kosz owoców, a nasz kurier dostarczy je pod dowolnie wskazany przez Ciebie adres na terenie Radomia. Do kosza możesz również dołączyć czekoladki lub bukiet kwiatów, który napełni dom obdarowanej osoby wiosenną atmosferą!

 

P.K.

Wiosenny weekend!

701634c5b554a15e56df8795b0ce69bdMimo śnieżnych świąt Wielkiej Nocy ostatni weekend był już bardzo wiosenny. Dziś również pogoda jest iście wiosenna, aczkolwiek zaczyna się trochę chmurzyć w końcu jak mówi przysłowie: „Kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy trochę lata”.
Dziś nie zapomnijcie natomiast o Przemysławach, Marcinach i Idach, którzy mają swoje święto. Zapomniałeś o imieninach? Wystarczy, że złożysz zamówienie za pomocą  formularza na stronie: http://www.kwiatowaprzesylka.pl/poczta/33-radom, a Kwiatowa Przesyłka dostarczy w Twoim imieniu bukiet wraz z życzeniami pod wskazany adres na terenie Radomia i okolic.

 

P.W.