Ostatni miesiąc wakacji.

daisy-3416_640Małymi kroczkami zbliżamy się do początku sierpnia – ostatniego miesiąca wakacji. Zdecydowanie jest to ostatni moment aby wyjechać na wakacje i odpocząć od codzienności. A Wy skorzystaliście już z urlopu, czy jeszcze czekacie na wolne?
Jeśli jeszcze nie wyjechaliście polecamy Wam na poprawę humoru w pracy bukiet ze słoneczników, one z pewnością przypomną Wam, że już niedługo czeka Was odpoczynek od codzienności.

 

P.W.

Spakowani?

pargaJesteśmy już na półmetku wakacji… niektórzy już wrócili z urlopów, inni dopiero zaczynają się pakować…Aura w tym roku w Polsce jest mało słoneczna, niestety. Dlatego mam nadzieję, że Ci z Was, którzy wybrali urlop np nad polskim morzem mają szczęście i słońce wyjdzie do nich choć na chwilę. Podobno najpopularniejszym kierunkiem urlopowiczów jest w tym roku słoneczna Grecja, szczególnie greckie wyspy! Co wybieracie? Rodos, Santorini, Zakynthos, Samos czy może tętniący życiem całą dobę Mykonos? Tam słońce zawsze jest gwarantowane! Słońce, słońce, dużo słońca, piękne plaże, wyśmienite jedzenie… i morze w kolorze błękitu jakiego nie znajdziecie nigdzie indziej na świecie! Ale, tak jest również „ale”, nawet wyjeżdżając na urlop nie wypada zapomnieć o świętach naszych najbliższych! Spokojnie mamy dla Was super rozwiązanie! Zawsze i z każdego miejsca na świecie za pomocą Kwiatowej Przesyłki możecie wysłać najbliższym niespodziankę !

 

E.K.

Kwiaty na wakacjach.

girl-757441_1280Pierwszy miesiąc wakacji pomału dobiega końca. Mamy nadzieję, że choć część z Was już wypoczęła i skorzystała z pięknej pogody. Ja natomiast jeszcze czekam na czas kiedy będę mogła oderwać się od rzeczywistości i wypocznę choć przez chwilę w rodzinnym gronie. A póki wakacje nie zapomnijcie o swoich najbliższych. Może warto wysłać im za pośrednictwem Kwiatowej Przesyłki trochę słońca w postaci bukietu słoneczników.

P.W.

Jesteś typem domownika? Mamy dla Ciebie propozycje

african-violet-299069_640Lubisz spędzać czas przed komputerem lub telewizorem? Nie lubisz kontaktu z ludźmi lub po prostu nie masz ochoty wychodzić „na miasto”? Najlepiej czujesz się we własnych czterech ścianach i wolisz zakupy internetowe od stacjonarnych? A może w kontaktach z dziewczynami idzie Ci lepiej przez internet niż w tradycyjny sposób?

Jeśli choć na jedno z pytań odpowiedziałeś twierdząco to mamy dla Ciebie propozycję! Nie musisz mieć dziewczyny, by zamówić komuś kwiaty, bo jest to idealny pomysł na inne okazje – ślub w rodzinie, dzień matki, dzień babci, czy urodziny siostry. Jeśli nie jesteś przekonany do obdarowywania bliskich roślinami ozdobnymi możesz także wysłać prezent! Kwiaciarnia internetowa w Radomiu ma bardzo bogatą ofertę kwiatów ciętych, jak również różnego rodzaju słodyczy i upominków. Z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego na konkretną okazję!

P.M.