1. Listopad

W ten dzień każdcemetery-290901_640y z nas zwalnia, zatrzymuje się. To moment kiedy myślimy o bliskich których nie ma już wśród nas. Każdy z nas razem z rodziną odwiedza groby bliskich, modli się za nich i zostawia w geście pamięci wiązanki oraz znicze. Dzięki naszej radomskiej kwiaciarni możesz zamówić piękne stroiki oraz chryzantemy w doniczkach.

KF

Kobiety i kwiaty

Kwiaty od starożwoman-768702_640ytności towarzyszą kobietom. W dawnych czasach były częścią ubioru, teraz są bardziej traktowane jako dodatek w formie rożnych kwiecistych zawieszek, bransoletek czy kolczyków, często dzięki projektantom towarzyszą nam w świecie mody. Kwiaty to nieodłączny atrybut kobiety. Dzisiaj otrzymujemy kwiaty czy to pojedyncze róże, tulipany lub kolorowe bukiety. Każda z nas lubi dostawać kwiaty z okazji czy to bez okazji.

KF

 

Bukiety z róż i chryzantem

kwiaciarnia internetowa w Rudzie ŚląskiejOstatnio coraz częściej w bukietach możemy znaleźć różnobarwne chryzantemy, które jeszcze niedawno były niezbyt chętnie wybierane. Głównymi zaletami chryzantem są mnogość kolorów i kształtów, dzięki czemu tak dobrze komponują się z innymi kwiatami. Właśnie dlatego tak popularne stają się połączenia wyrazistych kwiatów (jak róże, gerbery) z delikatnymi kolorami chryzantem.

J.S.

Prezent dla taty.

bukiet-dla-ukochanego-taty

 

W naszej Radomskiej Kwiaciarni możesz otrzymać bukiet „Dla Ukochanego Taty”. Jest to doskonały upominiek na dzień ojca, czy też urodziny Twojego taty. W skład bukietu wchodzą goździki, róże i gerbery. Kolorowa kompozycja w tonacji liliowej, pomarańczowej, żółtej. Zapytaj w Kwiaciarni w Radomiu o bukiet „Dla ukochanego taty”.

E.T.