Prezent dla mamy

Kilka lat temu wyprowadziłam się z domu rodzinnego do położonego na drugim końcu Polski miasta. Dostałam ofertę dobrze płatnej pracy i możliwość zamieszkania w służbowym mieszkaniu. Od tej pory Radom stał się moim drugim domem, a w miejscowości rodzinnej bywałam od święta. Nie sposób było często pokonywać odległość dzielącą mnie z rodziną – podróż bywała męcząca, a ja i tak zazwyczaj dostawałam urlop na maksymalnie trzy dni, z czego niemalże dwa zabierało mi samo przemieszkanie się z punktu A do punktu B.

W Radomiu żyje mi się dobrze, miasto przypadło mi do gustu od pierwszego dnia. Urzekło mnie w nim wiele miejsc, z czego najbardziej godne polecenia są: Muzeum Wsi Radomskiej, Muzeum Jacka Malczewskiego czy też piękny Kościół Świętej Trójcy. Poza tym w mieście organizowane są pokazy samolotów rozsławione na całą Polskę – Air Show.

Pewnego dnia będąc w pracy odebrałam telefon od brata – mama wylądowała w szpitalu, schodząc ze schodów potknęła się i skręciła kostkę. Niby nic poważnego, ale kocham swoją mamę i zawsze mam wyrzuty sumienia, że poświęcam jej mało czasu. Dłuższy urlop, który zamierzałam spędzić w domu rodzinnym miała już zaplanowany od jakiegoś czasu – przypadał za równy tydzień. Wiedząc, że nie zdziałam zbyt wiele u swojego szefa, postanowiłam jakoś w inny sposób wyrazić swoją troskę o mamę. Nie chciałam tego załatwić banalną rozmową przez telefon.

Stwierdziłam, że to doskonały moment na skorzystanie z usług kwiaciarni internetowej poleconej mi niegdyś przez przyjaciółkę. Szybko odszukałam adres poczty z kwiatami o nazwie Kwiatowa Przesyłka i zaczęłam poszukiwania idealnego bukietu dla mojej rodzicielki. Wybór okazał się tak ogromny, że trudno było mi się zdecydować na konkretnie jeden model. Jako, iż był to początek jesieni postanowiłam, że wyślę mamie ostatnie tchnienie lata – bukiet ze słoneczników. Aby upewnić się, czy moja decyzja będzie dobra przeczytałam jeszcze komentarze, z których jasno wynikało, że dostarczane kwiaty są piękne, pachnące i świeże.

Pozbywszy się wszelkich wątpliwości, zaczęłam wypełniać formularz dostawy. W dodatkowym polu dotyczącym bileciku wpisałam kilka słów z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia. Chcąc zapłacić za zamówienie, zauważyłam, że nie ponoszę żadnych dodatkowych kosztów związanych z doręczeniem kwiatowej przesyłki – na stronie obowiązuje darmowa dostawa.
Zleciłam dostarczenie kwiatów na kolejny dzień. Przed południem odebrałam telefon – dzwoniła mama dziękując za niespodziankę i życzenia powrotu do zdrowia. Na koniec rozmowy wzruszonym głosem powiedziała, że nie może doczekać się mojego przyjazdu do domu.

Jesień…

Czy jest coś w jesientulips-708410_640i co lubicie? Ja chyba nic… Za oknem jest coraz mniej słońca, coraz częściej pada, a rano nie chce się wychodzić z łóżka… Jak w takie dni radzicie sobie z jesienną deprechą? Ja wypijam ogromne ilości smakowych, aromatycznych herbat, a wracając z pracy odwiedzam radomską kwiaciarnie, w końcu sezon  na tulipany rozpoczęty więc trzeba kupić barwny bukiet na te szare, przytłaczające dni.

KF

Kwiaty dla jubilatów.

5fe1149b378d3a1814f2b128d7a75afdJesień zawitała chyba już do nas na stałe. Miejmy nadzieję, że będzie jednak ładna i kolorowa! A póki niestety za oknem szaro i deszczowo biorę ulubioną książkę i siadam na balkonie z kakao. A Wy jak lubicie spędzać takie dni?
Pamiętajcie również, że już w poniedziałek swoje święto mają: Mateusz, Jonasz i Hipolit! Nie zapomnij o jubilatach i wyślij im piękny bukiet, a Kwiatowa Przesyłka dostarczy go pod wskazany adres wraz z życzeniami imieninowymi.

 

P.W.

Kwieciste uliczki.

pol_pl_Fototapeta-697P4-Romantyczna-Uliczka-47943_3Herbata, książka, gdzieś w tle leci muzyka, a w pobliskim paru bawią się dzieci. Dostrzec można z balkonu wiele miejsc, gdzie posadzone są kwiaty – wygląda to pięknie. Zdecydowanie milej spaceruje się w słoneczny dzień uliczkami, w których kwitną kolorowe kwiaty! W końcu każdy z nas lubi okolice pełne koloru i uśmiechu!

 

P.W.

Końcówka słoneczników.

arrangement-21480_1280Dla wielu pomału czas wakacji dobiega końca, studenci natomiast mogą się nimi jeszcze cieszyć do października. A jak końcówka wakacji to i niestety kończy się dostępność moich ulubionych słoneczników. Póki jeszcze jest okazja polecamy Wam zamówić bliskiej osobie taki bukiet słoneczników na słoneczną końcówkę lata.

 

P.W.

Ostatni miesiąc wakacji.

daisy-3416_640Małymi kroczkami zbliżamy się do początku sierpnia – ostatniego miesiąca wakacji. Zdecydowanie jest to ostatni moment aby wyjechać na wakacje i odpocząć od codzienności. A Wy skorzystaliście już z urlopu, czy jeszcze czekacie na wolne?
Jeśli jeszcze nie wyjechaliście polecamy Wam na poprawę humoru w pracy bukiet ze słoneczników, one z pewnością przypomną Wam, że już niedługo czeka Was odpoczynek od codzienności.

 

P.W.

Kwiaty na wakacjach.

girl-757441_1280Pierwszy miesiąc wakacji pomału dobiega końca. Mamy nadzieję, że choć część z Was już wypoczęła i skorzystała z pięknej pogody. Ja natomiast jeszcze czekam na czas kiedy będę mogła oderwać się od rzeczywistości i wypocznę choć przez chwilę w rodzinnym gronie. A póki wakacje nie zapomnijcie o swoich najbliższych. Może warto wysłać im za pośrednictwem Kwiatowej Przesyłki trochę słońca w postaci bukietu słoneczników.

P.W.